Cybex autokėdutės Solution M-Fix 15-36kg, Graphite Black
Žiūrėti kitus produktus iš Cybex

Prekės kodas: 517000216

Statusas: Nėra prekyboje

177,65 €

209,00 €


Informuokite mane kai bus

Norint užsakyti, prašome kreiptis į info@minimood.lt

 

Nauja 2017 metų spalva!

Cybex autokėdutės Solution M-Fix 15-36kg, Graphite Black

Cybex Solution M-Fix (15-36 kg) automobilinė kėdutė yra unikali savo sandara, dėl kurios ji laimi geriausius saugumo įvertinimus Europoje. Speciali tvirtinimo automobiliniais diržais sistema ir itin sustiprinta šoninių smūgių apsauga - šios detalės daro ją nepralenkiamą tarp kitų automobilinių kėdučių rinkoje. Jei Jūsų vaikui apie 3 metukus, jis sveria nuo 15 kg iki 36 kg, kėdutė Solution M-Fix puikiai tiks!L.S.P. sistema (LINEAR SIDE IMPACT PROTECTION) - šoninų smūgių absorbavimo sistema ir toliau tobulinama CYBEX specialistų.  Jų pagrindinė nauja savybė - gebėjimas absorbuoti šoninius smūgius, apsaugoti vaiką nuo šoninių sukrėtimų dar labiau. Šią apsaugą, esančią autokėdutės šonuose reikia ištraukti į automobilio durelių pusę.

      

Cybex Solution M-Fix kėdutė yra gaminama su Iso-Fix jungtimis, jos suteikia papildomą saugumą, kėdutę lengva montuoti, o prireikus jos gali būti nuimtos ir kėdutė naudojama be jų. Šios jungtys suteikia galimybę kėdutę automobilyje tvirtinti itin greitai ir paprastai. Iso-fix jungtys užtikrina, kad kėdutė Cybex Solution M-Fix nejudės ant automobilio sėdynės (net ir šoninio smūgio atveju), o tuo pačiu apsaugos vaiką net kai jis nebus kėdutėje - stabdymo atveju ji  liks savo vietoje, taip nesukeldama papildomo pavojaus.

  
Labai dažnai vaikai užmiega automobilyje, o jų galvytės nepatogiai ir nesaugiai nusvyra nuo kėdutės „saugumo zonos". Cybex Solution M-Fix  pristato naujai patentuotą galvos atramą - ji atsilošia per 3 pozicijas. Dėka šios galvos atramos, galėsite nustatyti saugų vaiko galvytės balansą autokėdutėje, ji tinkamai gulės atramėlėje ir niekada nenusvirs vaikui miegant.

  

 

Solution M-Fix automobilinė kėdutė "auga" kartu su Jūsų vaiku. 12 skirtingų aukščio pozicijų. Nugarėlėje esančios svirtelės pagalba, galėsite kelti autokėdutės nugaros dalį, atitinkamai su Jūsų vaiko ūgiu.

           

 

Solution M-Fix automobilinės kėdutės rėmas yra pagalimtas taip, kad oras joje ventiliuotųsi ir vaikui nebūtų per karšta.

 

Vaizdo instrukcijos:

 

 


Garantija - 36 mėn.
Gamintojas: CYBEX, Vokietija.
http://www.cybex-online.com/

Panorama
Spalva - Graphite Black